שני עובדי ‪‪3M‬‬ במתפרה
כאן הרעיונות שלך מסייעים לעצב את היומיום ברחבי העולם כולו

לעבוד ב- ‪3M‬

חיפוש מתקדם

מה עושה את ההבדל בעבודה ב- ‪3M‬?

התרבות הארגונית שלנו מונעת על ידי אתגרים. כאחת מהחברות המובילות בעולם, יש לנו את העובדים הטובים והמבריקים ביותר המונעים לא רק מהצורך לקדם את הקריירה של עצמם, אלא את העולם כולו.

 • יער בשקיעה
  לעשות הבדל בעולם

  ב-‪3M‬ אנחנו עושים עבודה שיש לה משמעות, מיישמים את המדע שלנו בדרכים שמשפיעות לטובה על חיי אנשים. ערך הקיימות טמון בבסיס העסק שלנו, ומהותו שמירה על משאבים טבעיים ואיזון של מדדים כלכליים, סביבתיים וחברתיים תוך כדי הענות לאתגרים בינלאומיים. אנחנו מאוחדים תחת מטרה אחת: לשפר את החיים באשר הם.

  קיימות

 • שלט ‪3M‬ בקמפוס
  לקחת חלק בחברה מובילה

  כאן זו ההזדמנות שלכם להיות חלק מחברה הידועה ביושרה הבלתי מתפשרת שלה. הובלנו את הדרך ביותר מ-114 שנה מפני שאנחנו זזים מהר, מאמצים שינויים ושומרים על כללי אתיקה נוקשים. כאן תוכלו למצוא הזדמנויות בעלות השראה בתעשיות שונות כמו רפואה, אלקטרוניקה ורכב, לעשות שימוש בטכנולוגיות שהופכות את חיי היומיום לקלים, בטוחים ומספקים יותר.

  לצפיה בביצועים הכספיים של החברה שלנו ‪(US, English)‬

 • קהל רחב של אנשים
  לעבוד עם הטובים והמבריקים ביותר

  ‪3M‬‬‬ היא כור היתוך ענק של אנשים חכמים ומלאי מוטיבציה. כאן תוכלו לגלות תרבות מכילה, ולשתף פעולה עם מוחות סקרניים ויצירתיים אחרים. הפריסה הגאוגרפית הרחבה שלנו, כמו גם מגוון הטכנולוגיות והמוצרים שלנו, מאפשרים נתיבים רבים לקריירה מתגמלת. אנחנו מעניקים לכם את הגמישות לאזן בין חיי העבודה לחייכם הפרטיים.

 • 2 עובדים במעבדה
  לצמוח תוך כדי עבודה מאתגרת

  עבורנו לשאול ולחקור זו דרך חיים. אנו מכירים בכל אחד כמנהיג ומספקים הזדמנויות לפיתוח בכל שלב בקריירה. בין אם העבודה שלך היא באחת מהמעבדות שלנו, במשרדים, במתקני היצור או במרכזי המחקר, יתאפשר לך ללמוד, לצמוח ולבצע עבודה מאתגרת ומתגמלת שתיטיב גם איתך וגם עם החברה. כאן האפשרויות שלך בלתי מוגבלות.

  לבדיקת הזדמנויות קריירה מגוונות ב- ‪‪3M‬

  טכנולוגיות

 • 2 עובדים מדברים
  להיות מתוגמל עבור מאמצייך

  ‪3M‬ מתגמלת לפי הצטיינות בביצועים. ככל שהתרומה שלך להצלחת ‪‪החברה תהיה גדולה יותר, כך‬‬ היא תהיה גדולה יותר גם להצלחתך באופן ישיר.
  אנחנו מציעים בסיס שכר תחרותי התלוי בתפקידך בחברה, ותכניות תגמול שונות הנגזרות מהצלחת החברה כולה ומהישגיך האישיים. אנו מציעים גם מגוון רחב של הטבות והנחות המאפשר לך לחיות בדרך הטובה ביותר.

  הטבות


כאן התשוקה שלך הופכת למטרה שלך

כאן התשוקה שלך הופכת למטרה שלך

לעבוד ב- ‪3M‬

 • שיווק ותקשורת
  כאן יהיה לך גישה לשווקים בילנאומיים וערוץ בלתי פוסק של מוצרים חדשניים שתוכל לקדם. אם יש בך את המוכנות למשאבים של חברה מובילה בינלאומית, יחד עם רוח יזמית של סטארט אפ, אנו ממליצים לך לחקור הזדמנויות בשיווק ותקשורת.
 • מכירות

  כאן תמיד יהיו לך מוצרים חדשים שיסייעו לך לפתור את הבעיות של לקוחותיך. אנחנו מחדשים באופן קבוע ומשפיעים כמעט בכל תעשיה שניתן לדמיין. גלה עוד על האפשרויות המקצועיות הבינלאומיות בתחום המכירות, שרק חברה בינלאומית כזו תוכל להעניק לך.

 • מחקר ופיתוח
  עם מעל ל-45 פלטפורמות טכנולוגיות, אנחנו בחוד החנית של החדשנות כמעט בכל תחום בתעשייה שניתן לדמיין. במחקר ופיתוח תוכל להיות חלק משטף בלתי פוסק של רעיונות חדשים, ולהטביע את חותמך על קו ייצור של מוצר שישפר את חייהם של מיליונים.
 • כספים

  עם תרבות שיתופית שמעודדת מנהיגות ויוזמה, זה לא מפתיע שאנחנו מדורגים במקום 15 ברשימת Fortune של "50 החברות הנערצות ביותר". אם יש בך הרצון להצטרף לארגון שמניע הצלחה כבר מעל ל-100 שנה, בוא לחקור את ההזדמנויות בתחום הכספים ב- 3M.

 • משאבי אנוש
  מעל 100 שנה שאנחנו מספקים פתרונות חדשניים- המוצרים והחומרים שמשנים את חייהם של אנשים ברחבי העולם. הסוד מאחורי כל ההתפתחות שלנו הוא אווירה אנרגטית שבה כל קול נשמע וכל חבר צוות מנהיג בתרומתו.
 • טכנולוגיות מידע ‪(IT)‬

  ‪3M‬‬ היא מאגר בלתי נדלה של אנשים חכמים ומלאי מוטיבציה. כאן תוכל לגלות תרבות מכילה ולשתף פעולה עם מוחות סקרניים ויצירתיים אחרים. בעבודה ב- ‪3M‬ תהיה לך ההזדמנות לעבוד על מערכות וטכנולוגיות מובילות בעולם, להתקדם ככל שהכשרון והיוזמה שלך יאפשרו לך, ולסייע לנו לשנות את הדרך שבה אנחנו עושים עסקים.

 • רכש ותפעול
  במחלקת הרכש והתפעול העולמית שלנו תוכל לעבוד בתחומים כגון: פולימרים כימיקלים, אריזות מוצרים, בדים וסיבים, טכנולוגיות מידע ועוד.
 • שרשרת אספקה

  כשאתה מקצוען בשרשרת אספקה ב-‪3M‬, אתה יודע איך לגרום לדברים לזוז. תוך יישום תהליכי שיפור מתמידים, תוכל לחתור אחר יעילות, מהירות ומדע. הפוטנציאל שלך לקריירה בתחום זה הוא רחב כמו קווי המוצר שלנו.


שנה מיקום
ישראל - עברית