מידע על שוויון הזדמנויות בעבודה

אנו ב-‪3M‬, עובדים בסביבה שיתופית ומרתקת - שבה אנו חולקים בחופשיות רעיונות משותפים. לרוחב תרבויות, שווקים ואזורים גיאוגרפיים, אנו פועלים בכדי לפתור בעיות וצרכים של לקוחותינו, ומעודדים יצירתיות, מחקר ותקשורת.

 • 3M אשר הינה מחויבת לגיוון והכלה, מציעה סביבת עבודה הגונה, שוויונית, מכובדת, ללא אפליה וללא הטרדות.

  ‪3M‬‬ הצטרפה לתוכניות הפדרלית (OFCCP)‎‎ המקדמת העסקה וקידום של יחידים בשל כישוריהם ויכולותיהם וללא אפליה מחמת גזע, ארץ מוצא, דת, מין, לאום, גיל, מגבלות פיזיות או נפשיות, הריון, טיפולי פוריות, טיפולי הפריה חוץ-גופית, העדפה מינית, מצב משפחתי, שיוך פוליטי, השקפה, חברות במפלגה, שירות במילואים, קריאה למילואים, קבלת תמיכה, עזרה או סיוע ציבורי, או כל סיווג מוגן אחר.

  כדי לקרוא עוד על הענקת שוויון הזדמנויות בעבודה ומניעת אפליה בתעסוקה על פי החוק הפדרלי, ניתן להוריד את הקובץ הבא:‎ ,EEO is the Law (PDF, 682.70 KB)  ‬ ‪.Pay Transparency Nondiscrimination Provision (PDF, 94.16 KB) ‪and EEO is the Law – Supplement (PDF, 138.35 KB)
  בנוסף, מצורף העתק של חוק שוויון ההזדמנויות בעבודה, התשמ"ח-1988.

  המסירות של ‎3M‎‬ לעובדיה מצד אחד, וההישגים החדשניים של עובדי ‎3M‎‬ מצד שני - יוצרים מגוון רחב של הזדמנויות להצליח ולהתקדם.
  אם ברצונך להגיש מועמדות לעבודה ב- ‪3M‬‬ תוך בקשה לסיוע מיוחד או ליווי מצידנו, ניתן ליצור קשר עם מחלקת משאבי אנוש שלנו בטלפון 09-9615000

שנה מיקום
ישראל - עברית