הטבות

הצצה אל תוך מערכת התגמול של ‪3M‬

כאן תוכלו לצמוח דרך עבודה מאתגרת בחברה מובילה ולהיות מתוגמלים בהתאם למאמציכם. כשאתם מצטיינים בעבודה שיש לכם תשוקה אליה, זה תורם להצלחה של ‪3M‬ וגם רבות להצלחה שלך אישית. הסתכלו סביבכם וראו אילו הזדמנויות נמצאות עבורכם, בכל מקום.

 • אנחנו מכנים את חבילת הפיצוי וההטבות שלנו "מערכת התגמול של ‪3M‬‬"

  מערכת התגמול של ‪3M‬ ‬ מכילה מגוון תכניות שנועדו למשוך, לשמור ולתמרץ עובדים בעלי ביצועים גבוהים, שהצלחתה וצמיחתה של ‪3M‬ ‬ תלויה בהישגיהם.

  מערכת התגמולים הכללית של ‪3M‬ מתחלקת לשלושה תחומים:

  שכר העובד- תגמול עבור מאמצי העובד באמצעות משכורת בסיס תחרותית ותשלום תמרוץ המשתנה בהתאם לביצועי החברה והעובד.

  הטבות העובד- לשיפור איכות חיי העובדים שלנו באמצעות משאבים ייחודים והטבות איכותיות. אופציות לתכניות ביטוח בריאות, תכניות פרישה, ותוכניות נוספות המשפרות את חייהם, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הפיננסי.

  חיי העובד ב- ‪3M‬ - לצמוח באמצעות עבודה מאתגרת על ידי הובלת פרוייקטים חשובים, עבודה עם אנשים מגוונים ומוכשרים ומציאת אינסוף הזדמנויות לפיתוח הכשרונות שלהם- כל זאת תוך קבלת גישה לתכניות, הטבות ומשאבים רבים.

שכר העובד

 • שכר העובד ב- ‪3M‬ מגלם את תרומתו המשמעותית לתוצאות העסקיות ב- ‪3M‬ . כדי לוודא שהשכר שלנו עונה על רצוננו להיות תחרותיים בשוק התעסוקה, אנו משווים באופן תדיר את תנאי ההעסקה והתגמול בחברות דומות, ברות השוואה ברמת גודל והיקף, במשק הישראלי.

  השכר עשוי לכלול שני רכיבים: שכר בסיסי, ושכר משתנה. בעוד ששכר בסיסי מיושם עבור כל העובדים, שכר משתנה מוצע לעובדים מסוימים ועשוי לכלול תמריצים שנתיים, תמריצי מכירות או אחרים בהתאם לתפקיד ולדרגה. ישנן תכניות תגמול ייחודיות לתפקידים ולדרגות שונות אשר נבנו ע"י חברת ‪3M‬ ‬ העולמית ומיושמות בכל נציגויות ‪3M‬ בעולם, גם בישראל.

  תכנית התמרוץ השנתית ‪( AIP- Annual Incentive Plan )‬
  תכנית התמרוץ השנתית מגלמת בתוכה את הקשר הישיר בין שכר ראוי לעובד, יחד עם ביצועי החברה, היחידה העסקית והעובד האינדיבידואלי. ברוב המקרים עובד זכאי להכלל בתכנית זו במידה והוא עובד פעיל שאינו פועל יצור, המקבל משכורת מ- ‪3M‬. עובדים הזכאים לקבל תמריצי מכירות (בונוס מכירות) אינם משתתפים בתכנית זו.

  תמריצי (בונוס) מכירות
  כל משכורת של נציג מכירות כוללת שכר בסיס ותמריצים (בונוסים) ממכירות שביצע, המשולמים באופן חודשי או רבעוני, בהתאם לתחום העיסקי אליו העובד שייך.

  תכנית תמרוץ לטווח ארוך ‪Long-Term Incentive Plan (LTIP)‬
  עובדים בדרג מנהלי (או שווה ערך) זכאים לקבל מענקים המבוססים על רמת האחריות, התרומה האישית וביצועי המנהיגות שלהם.


 • התנאים המפורטים באתר אינם מהווים את התכנית הרשמית כולה אלא את עיקריה ותמציתה בלבד, ועל כן במקרה של סתירה, אי התאמה או אי בהירות בין המידע המפורסם באתר ובין מסמכי התכנית הרשמיים, תנאי התכנית יגברו.
שנה מיקום
ישראל - עברית