הדבקת חומרים שונים

הדבקת חומרים מורכבים ומופחתי משקל

הדבקת חומרים מורכבים ומופחתי משקל

המעצבים של ‪3M‬ עוזרים להוזיל עלויות ייצור, לייעל צריכת אנרגיה ולהטמיע אסתטיקה על ידי פתרונות המפחיתים ממשקל המוצר.

שאל מומחה ‪3M‬

 • הפחתת משקל המוצר עם החלטה על החומרים הנכונים

  תקנות ממשלתיות הדורשות באופן מתמיד סטנדרטים גבוהים יותר בחיסכון בצריכת הדלק, מובילות את יצרני הרכב כיום ליישם טכנולוגיות להפחתת משקל הרכב. 3M ומהנדסי רכב בינלאומיים חברו יחד כדי לברר אילו טכנולוגיות וחומרים הם היעילים ביותר לסייע ליצרני הרכב כדי לעמוד ביעדיהם להפחתת המשקל.


הדבקת חומרים שונים

דירוג חומרים סביב מוצרים קלי משקל

מהנדסים בחרו איזה חומרים הם הכי יעילים וקלי משקל

קרא את המאמר המלא

 • פתרונות ‪3M‬ להדבקה של חלקים מורכבים בעיצובים קלי משקל.
  צירוף והדבקה של חומרים מורכבים

  משטחים כגון מתכת ופלסטיק, יכולים להיות בעלי מאפיינים פיסיקליים וכימיים שונים באופן משמעותי, אשר חייבים להיות מאוכלסים בתכנון משקל חדש וקל יותר. הורידו את המסמכים המקצועיים שלנו כדי ללמוד עוד על חלקים מורכבים של הדבקה. 

  קרא את הסקירה הטכנית

   

 • פתרונות ‪3M‬ להדבקת פלסטיק למתכת
  צירוף פלסטיק ומתכת

  מהנדסי עיצוב מחפשים חומרים נוספים כדי לעזור להגיע למטרות של הפחתת משקל המוצרים שלהם, האתגרים עם הדבקה של חומרים שונים עשויים לעתים קרובות להתעורר בשל הבדלים בתכונות כימיות. הורד את הטכניקות החדשות שלנו עבור צירוף פלסטיק ומתכת.

  קיראו את המאמר

  דף חומרי הדבקה

 • דבקים וסרטי הדבקה של ‪3M‬ להפחתת משקל
  דבקים וסרטי הדבקה להפחתת משקל

  חוזק, עמידות, מגוונות. דבקי ‪3M‬ הם פתרונות נהדרים להחלפת הפתרונות המסורתיים.

  הצג את כל המוצרים


ארבעה אתגרים שיש לקחת בחשבון בעת הפחתת משקל במשטחים

 • משטחים רועשים
  הפחתת משקל במשטחים לעתים קרובות מייצרת רעש ורטט בתדירות גבוהה יותר. למרבה הצער זה גורם ליצירת תפיסה שגויה לפיה מדובר במוצר בעל רמת איכות או בטיחות נחותה. עם זאת, בעזרת מוצרי 3M ניתן להפחית את עוצמת הרטט והרעש הנגרמת.
 • משטח קל משקל יכול להיות לעתים קרובות יותר גמיש, אבל יכול גם להיות חלש יותר, כלומר כמה מוצרים עשויים להזדקק לחיזוק כדי להגיע לכוח הנדרש. עם זאת, חומר חיזוק חייב להיות קל משקל מספיק כדי לספק צמצום נטו במשקל המוצר. ניתן להשתמש בטכנולוגיית הדבקה של 3M כדי להשיג זאת במגוון יישומים, כולל מכשירים קטנים, כלי כף יד, אלקטרוניקה ושילוט..
 • עמידות החום והלהבה הם שיקולים קריטיים בעיצוב מוצרים מגוונים כמו מייבשי שיער, שואבי אבק, וכבלי סוללת רכב מסחרי. ייתכן שיישומים מסוימים ידרשו עמידות חום כוללת, בעוד שאחרים זקוקים להגנה חד פעמית מאירוע בערה בסוף חיי המוצר. כאשר קל, אם משטח חדש הוא רגיש לחום או להבה, רדידי הטייפים של 3M יכולים לספק את ההגנה הנדרשת..
 • שינוי למשטח קל משקל, במיוחד ממתכת לפלסטיק, יכול לשנות באופן משמעותי את מראה המוצרים וליצור תפיסת איכות מופחתת. עם זאת, זה יכול להיות מטופל על ידי הוספת ציפויים למשטח או מוצרים חדשים כדי לשפר את האסתטיקה שלהם והמראה שלהם לצרכן. הסרטים ה דקורטיביים של 3M ניתנים לשימוש על מוצרים לצרכן האלקטרוניקה או מכשירי חשמל גדולים, כדי להפוך משטחי פלסטיק ליותר מושכים חזותית.

צור עימנו קשר

אנחנו כאן כדי לעזור

צריך עזרה במציאת המוצר הנכון לפרויקט שלך? צור איתנו קשר אם אתה זקוק לייעוץ על מוצר, ייעוץ טכני או יישום או שברצונך לשתף פעולה עם מומחה טכני של ‪3M‬, או התקשר אלינו למספר
09-961-5000


שנה מיקום
ישראל - עברית