מחזירי אור לסימון היקפי בכלי רכב

 • מחזירי אור לסימון היקפי בכלי תחבורה

  יריעות סימון לכלי רכב - על מנת לשמור על בטיחותך, ולוודא שכלי הרכב שלך יהיה בעל נראות גבוהה ביום ובלילה.

  כלי רכב שניתן לראות הם בטוחים יותר. נתון זה חשוב במיוחד עבור כלי רכב שנוסעים במהירות גבוהה, שסוחבים עומסים כבדים או שעוצרים באופן קבוע בשולי כבישים סואנים או בכבישים מהירים. סימון כלי רכב בולט ובעל נראות גבוהה הינו חלק אינטגרלי וחשוב לשמירה על בטיחות משתמשי הדרך, וזהו אמצעי שמוכר באמצעות תקנות בטיחות ספציפיות, כגון ‪ECE104‬ שהפכה לתקנה בישראל בשנת 2017.

  תקנה ‪ECE104‬ חלה על כלי רכב השוקלים משקל גדול מ- 7.5 טון ונגררים במשקל שמעל 3.5 טון. תקנה זו מגדירה את התקן להתקן מחזיר אור שניתן להשתמש בו.

  לא מדובר רק ביישומים לכלי רכב שנושאים סחורה כבדה שבהם סימונים בעלי בולטות גבוהה הם חיוניים. יריעות מחזירות אור של ‪3M™ Diamond Grade™ DG³‬ נמצאות בשימוש ביישומים רבים של כלי רכב, החל מכלי רכב כבדים שמשקלם עולה על 7.5 טון, כלי רכב לשירותי חירום ועד לרכבי תחזוקת כבישים שעוצרים באופן קבוע בכבישים שבהם יש תנועה במהירות גבוהה. יריעות הסימון לכלי רכב הינן בעלות החזר אור גבוה במיוחד, עם הדבקה מצוינת ועמידות בפני חדירת מים ולכלוך, יש להן ביצועים מעולים בכל המרחקים ובכל זוויות הראייה, והן שומרות על בטיחות הנהגים כמו גם עובדי חירום, בתנאי עבודה מאתגרים ולעתים מסוכנים.


אפשר להציל חיים נוספים

 • כל המדינות החברות באיחוד האירופי הפכו את תקנה ‪ECE104‬ לחובה, ואילו בסלובקיה, באיטליה וברומניה החלו בנוסף לטפל גם בצי כלי הרכב הקיים בכביש.

  איטליה הייתה המדינה הראשונה באירופה שאימצה את התקנה בשנת 2006. הערכה של מספר תאונות הדרכים בשעות הלילה הראתה שצמצום מספר ההרוגים באיטליה בתקופה זו היה גבוה פי שניים מאשר במדינות אחרות במערב אירופה: ירידה של 36% באיטליה לעומת ירידה של 18% בשאר מדינות מערב אירופה (מקור: ‪ERSO-DaCoTa Reports‬ בשנים 2006 עד 2012).


קטגוריות מוצרים

 • עבור אמבולנסים, ניידות משטרה ומשאיות כיבוי, יש חשיבות רבה למידת הבולטות והנראות בשעות היום והלילה. השימוש ביריעות סימון עם החזר אור גבוה במיוחד, מגן על עובדי החירום ועל רכביהם.

  הצג מוצרים

 • על כל רכב כבד שמעל 7.5 טון שמיוצר אחרי 2011 חלה החובה להשתמש בסימנים בולטים בחלק הקדמי, האחורי ועל גבי המשאית.

  מגוון יריעות הסימון לרכב של ‪3M‬ עבור רכבים כבדים, משאיות ארוכות, משאיות עם וילונות וטריילרים הם קלים ליישום, מחזירים אור ברמה גבוהה מאוד ובעלי עמידות גבוהה, כך שהם שומרים על בטיחות הרכב והנהגים שעל הכביש.

  הצג מוצרים

 • סוגים מסוימים של סימונים בולטים הם חובה עבור אותם רכבים שעוצרים באופן קבוע על הכביש למטרות עבודה ותפקידים אחרים בכבישים מהירים.

  היריעות מחזירות האור של ‪3M‬ מעניקות הגנה נוספת לצוות, לציבור ולרכבים בזמן העבודה על הכבישים.

  הצג מוצרים

שנה מיקום
ישראל - עברית