סימוני דרך על כבישים

 • סימוני כבישים

  הכבישים ייראו בבירור ביום ובלילה, בגשם ובשמש.

  הסיכון לתאונות דרכים גדול פי שלושה בתנאים של רטיבות, גשם וחושך. בסביבה כזו לא לוקח זמן עד שסימוני הכבישים יהיו בוהקים פחות, כאשר מים שזורמים על פני השטח מפחיתים את החזר האור שלהם, מה שהופך את הנהיגה למאתגרת עוד יותר.

  יריעות לסימון הכבישים של ‪3M‬ תוכננו כך שהם יישארו בוהקים, אפילו בתנאים של גשם וחושך. מגוון סימוני הכבישים של ‪3M‬ מספקים ביצועים מעולים של החזר אור, בתנאים רטובים או יבשים, לעומת סימוני הדרך המסורתיים. רכיבים אופטיים ייחודיים מפחיתים את ההשפעות הרגילות של מים וממשיכים לספק נראות גבוהה לנהגים בכבישים גם בתנאי רטיבות וחושך.

  יריעות "מסורתיות" לסימון כבישים כוללות כדורי זכוכית מחזירי-אור על גבי הסימון. רבים מהם עשויים לפעול היטב במזג אוויר יבש, אך בגשם ורטיבות, המים משבשים את המנגנון האופטי וגורמים לתאורת הפנסים להתפזר במקום לעבוד על פי עיקרון החזר אור. התוצאה היא שסימני הדרך הללו נעלמים כמעט לגמרי עד שהמים מתנקזים או מתאדים. בניגוד לסימונים מסורתיים כאלה, כל סימוני הכבישים של ‪3M‬ מותאמים לכל מזג אוויר ושומרים על החזר האור שלהם, אפילו כשיורד גשם שוטף.

  במצבים הדורשים סימוני כביש זמניים, יריעות סימון הכבישים הזמניים שלנו מספקים את הפתרון המושלם לסימון נתיבים באזורים שבהם נעשות עבודות בכביש. בנוסף ליריעות הסימון המציינות קווים חדשים, אנו מספקים גם יריעה שחורה שמסווה את הקווים הישנים, כך שניתן להחזיר במהירות את סימוני הכביש הקיימים לאחר השלמת העבודות בכביש. קל להציב ואף להסיר אותם במהירות, כך שניתן לסיים את עבודות הכביש ולפתוח מחדש את הכביש במהירות.


קטגוריות מוצרים

 • עיני חתול בכבישים מספקים לנהגים דרך יעילה לראות את החלוקה לנתיבים, במיוחד בשעות החשיכה ובתנאי מזג אוויר קשים.

  הצג מוצרים

 • מוצרי סימון הכבישים של ‪3M‬ מאופיינים ביישום קל ובביצועים מצוינים. יריעת סימון הכבישים ‪3M™ Stamark™‬ מקלה על הוספת סימוני אורך לכבישים.

  יריעות סימון הדרך הקבועות שלנו הוכחו בכל רחבי אירופה כאלטרנטיבה טובה יותר לסימון כבישים בצבע חד רכיבי או דו רכיבי, או בצבע תרמופלסטי. היריעות בוהקות, מחזיקות לאורך זמן, והרבה יותר קל לעבוד איתן.

  הצג מוצרים

שנה מיקום
ישראל - עברית