איזורים של עבודות זמניות בכביש

 • אזורים של עבודות בכביש

  הקפדה על נסיעה בטוחה באזור של עבודות בכביש.

  עבודות ותיקונים בכבישים, מעצם ההגדרה שלהם, מפריעים לזרימת התנועה הרגילה וגורמים לתנאים בלתי צפויים שעלולים להיות מסוכנים. שילוט, תמרור וסימון כבישים בולטים וברורים בכל שעות היממה, כולל בלילה, חיוניים לשמירה על הנהגים והעובדים כאחד.

  עבור כבישים בעת ביצוע עבודות זמניות אלה, ‪3M‬ מציעה מגוון פתרונות ייחודיים, החל מחומרים מחזירי אור לתמרורים, לשלטים, לתוחמים ולסימוני דרך. כל אלו מסייעים בהפחתת התאונות ומשפרים את הבטיחות בכבישים.

  מספר הפעילויות באזור שבו מבוצעות עבודות בכביש ותיקוני תשתיות בכבישים הולך וגדל, ופעילויות אלו נעשות מסובכות עוד יותר כשהן נעשות בשעות הלילה כדי להפחית את ההשפעה על עומסי התנועה בשעות היום. מורכבות נוספת שמתווספת נובעת מתנאי תאורה לא טובים ועומס חזותי, היקפי התנועה הולכים וגדלים, מזג אוויר סגרירי, נתיבים צרים, ועובדים והולכי רגל שנמצאים בסמוך לרכבים הנעים.


קטגוריות מוצרים

 • שלטים ותמרורים זמניים לא צריכים להיות באיכות נמוכה. מגוון יריעות מחזירות האור שלנו ליישומים זמניים מעניקות את אותם הביצועים מבחינת בהירות והחזר אור, כמו היריעות הקבועות שלנו.

  החומרים מהן עשויות יריעות מחזירות האור של ‪3M‬ מסייעים להבטיח שהתקני בקרת תנועה זמניים, כמו קונוסים, עמודים, תוחמים ושלטים יהיו גלויים ועמידים יותר בסביבת עבודות כביש כדי להגביר את הבטיחות.

  הצג מוצרים

 • יריעות מחזירי אור הזמניים לסימון כבישים של ‪3M™ Stamark™‬ יוצרים סימונים זמניים ועוזרים לנהגים לנסוע בבטחה באזור שמבוצעות בו עבודות בכביש והם בעלי נראות טובה הודות להחזר האור, גם בגשם ולחות גבוהה, ביום או בלילה.

  קל להציב ואף להסיר אותם במהירות, מבלי להשאיר סימנים מיותרים, כך שניתן לסיים את עבודות הכביש ולפתוח מחדש את הכביש במהירות.

  הצג מוצרים

שנה מיקום
ישראל - עברית