יריעות מחזירות אור לשילוט ותימרור ‪‪3M™ Diamond Grade™ DG³‬

ההתחייבות להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות מבחינת הבטיחות מתחילה עם יריעות ‪3M™ Diamond Grade™ DG³‬. יריעות הסימון של ‪3M‬ מספקות בהירות ונראות גבוהות ובעלות יעילות אופטית גבוהה ביותר, וזאת בזכות החזר אור גדול יותר לנהגים, במגוון סוגי כלי רכב.

בדרגת יהלום

לנסוע בבטחה, גם בחשכה

החזר האור הגבוה ביותר

יריעות ‪DG³‬ בוהקות פי שניים יותר מיריעות השילוט בדרגה הנמוכה של ‪3M‬.

הטכנולוגיה של ‪3M‬ להחזר אור באמצעות מנסרה מלאה מגדילה מאוד את הנראות של שלטי הכבישים עבור נהגים, במגוון גדול של סוגי כלי רכב ושל צורות שונות של שלטים ותמרורים. שיפורי ביצועים אלו מתאפשרים הודות ליריעה עם טכנולוגיית הקוביה המלאה, בעלת החזר אור דרך "100% אזור פעיל" של הקוביה. באופן זה, מושגת יעילות גבוהה יותר בהשוואה ליריעות רגילות עם החזר אור. אפילו שלטים ותמרורים במיקומים בהם התנאים בעייתיים ביותר, משיגים ביצועים טובים יותר עם יריעות ‪DG³‬ בדרגת יהלום.

השווה יריעות רב עוצמה ‪(HIP)‬ ליריעות בדרגת יהלום ‪(DG3)‬

צרו קשר

איך אנחנו יכולים לעזור?

יש לכם שאלות על תקנים ומפרטים של בטיחות בכבישים? או על הטכנולוגיות והחידושים האחרונים במוצרים שלנו? תשאלו את הצוות שלנו!

צרו קשר

סרטוני הדגמה ויישום של יריעות הסימון ‪DG³‬

גלו בעצמכם!

 • הדגמת טכנולוגיית הפלורסנט
  הדגמת טכנולוגיית הפלורסנט

  ראה כיצד הטכנולוגיה הפלורסנטית של יריעות הסימון ‪DG³‬ הופכת אור בלתי נראה לאור נראה.

 • נראות שלט עצור
  הדגמה של רמת הנראות של שלט עצור

  מיקום ישיבה מוגבה בכלי הרכב גורמות לזווית רחבה יותר ביחס לפנסי הרכב. בהדגמה זו תוכלו לראות כיצד מיקום ישיבה גבוה בכלי הרכב משפיע על נראות השלטים, וכיצד יריעות הסימון בשלטים ותמרורים עם ביצועים גבוהים ביותר יכולות לסייע.

 • הדגמת אור לייזר
  הדגמת אור לייזר

  בהדגמה זו ניתן לראות כיצד היריעות המיקרו-פריזמטיות הפלואורוסנטיות של ‪3M‬ יכולות לשפר משמעותית את נראות הסימנים הקריטיים בשעות הלילה. החרוט בעל החזר האור הרחב יותר ממחיש כיצד נהגים של כלי רכב גדולים וקטנים יכולים לראות בצורה טובה יותר עם יריעות ‪DG³‬ ברמת יהלום.

 • השוואה בין יריעות מחזירות אור לשלטים ותמרורים
  השוואה בין ביצועים של יריעות מחזירות אור לשלטים ותמרורים

  בהדגמה בסרטון זה ניתן לראות את הביצועים של יריעה מחזירת אור מסוג ‪DG³‬ של ‪3M‬ בהשוואה ליריעה מסוג ‪EGP‬ ויריעה מסוג ‪HIP‬.

מוּמחֶה

ידע של מומחים, במרחק הקלקה אחת

היעזר במומחיות הטכנית ובידע היישומי של המומחים הטכניים שלנו.

צור קשר עם מומחה טכני של ‪3M‬

יתרונות נוספים של ‪3M™ Diamond Grade™ DG³‬

עם תוחלת חיים של עד 12 שנים, ‪DG³‬ בדרגת יהלום מעניק הגנה לאורך זמן רב יותר בהשוואה ליריעות השילוט והתמרור בדרגה נמוכה יותר של ‪3M‬.

 • זמן תגובה ארוך יותר
  זמן תגובה ארוך יותר לנהגים

  שלטים בוהקים יותר נותנים לנהגים זמן תגובה ארוך יותר. במהלך היום, ובמיוחד בשעות הלילה, יריעות מחזירות האור מסוג ‪DG³‬ בעלות יתרון משמעותי - הן הופכות את השילוט והתמרור לבוהק יותר וגלוי יותר בהשוואה ליריעות מחזירות אור מסוג ‪HIP‬ שלנו. בכך, הן מאפשרות לנהגים זמן תגובה ארוך יותר.

  היריעות הבוהקות יותר גלויות לנהגים והוכחו כמגבירות את הבטיחות בכך שהן עוזרות להפחית תאונות ליליות ב-25 עד 46 אחוזים.*

  ‪*Ripley, D.A, Howard R. Green Company, ITE AB04H313, Quantifying the Safety Benefits of Traffic Control Devices - Benefit-Cost Analysis of Traffic Sign Upgrades, 2005 Mid-Continent Transportation Research Symposium Proceedings.‬

 • הפחתת עלויות התאורה
  יכולות לעזור בהפחתת עלויות התאורה

  "עם דירוג החזר האור ובוהק/ניראות הגבוהים ביותר בתעשייה, יריעות ‪Diamond Grade DG³‬ יכולות להוריד את עלויות תאורת הכביש המותקנות עד $150,000 לק"מ, ותחזוקת תאורה שנתית עד $15,000 לק"מ."

  - ספר המדדים לאמצעי בטיחות בכבישים, מהדורה שנייה. רונה אלוויק, 2009.

 • עמידות לאורך זמן
  עמידות והפחתה של עלות התחזוקה

  עם תוחלת חיים של עד 12 שנים, ההגנה היא לזמן ארוך יותר לעומת יריעות שלטים בדרגה נמוכה יותר. ייתכן גם שתידרש פחות תחזוקה וניתן יהיה להפחית את הוצאות האנרגיה.

שנה מיקום
ישראל - עברית