תבנית עיצוב רשת ניצחון משולש סגול.

החלפת ‪Trike‬: ביצועים משופרים בעלות נמוכה יותר.

באמצעות המעבר לנוזל המהונדס ‪71DE‬ מבית ‪3M™ Novec™‬, שיפרה ‪BOC‬ את רמת הבטיחות והגהות והפחיתה את עלויות הניקוי השנתיות בשיעור של עד 60%.

  • חזית הבניין של חברת ‪Mustang Vacuum Systems‬

    חברת ‪BOC‬ הינה ספקית גזים מיוחדים למגזר התעשייה והרפואה. לאחר השימוש במיכלי החמצן, מוחזרים המיכלים לחברה ועוברים תהליך ניקוי קפדני. תהליך הניקוי האוטומטי החדש עושה שימוש בנוזל המהונדס ‪71DE‬ מסדרת ‪3M Novec‬ עם יחידת ניקוי אולטרסוניק באמצעות אדים של חברת ‪D&S Ultra Clean Ltd‬. התוצאה היא ניקוי יעיל ביותר של כל הרכיבים וחלקיהם. במסגרת התהליך החדש, הוחלפה העבודה המסורתית עם ‪Trichloroethylene (Trike)‬ למערכת ידידותית יותר לסביבה ובריאה יותר למפעילים, העושה שימוש באמבט ומבטיחה מכלים נקיים יותר ועלויות מחזור נמוכות יותר.

משטר ניקוי חדש שעונה על כל הדרישות

הפתרון החדש מספק את כל ארבעת האלמנטים של ‪BOC‬: בטיחות ‪(Safety)‬, גהות ‪(Health)‬, סביבה ‪(Environmental)‬ ואיכות ‪SHEQ‬ – ‪(Quality)‬ – סדר היום של תהליך הניקוי. זוהי חלופה פרודוקטיבית לניקוי באמצעות ‪Trichloroethylene (Trike)‬ ובאופן מכריע, המערכת החדשה מבטלת את הצורך בניטור בריאותם של המפעילים. מאז השקתה, היא כבר סווגה כשיטת העבודה הטובה ביותר עבור ‪BOC‬ בבריטניה ואירלנד ועבור ‪Linde Group‬ ברחבי העולם.

לפני ביצוע המעבר, מנתחי האיכות של ‪BOC‬ שיתפו פעולה עם ‪3M‬ ו-‪D&S Ultra-Clean Ltd‬ כדי לבצע בדיקת תהליך ניקוי מקיפה שכללה בדיקות חוזרות של מכלים מזוהמים, מחקר וניטור יסודי של פליטות מזהמים והפקת דוחות רעילות. הנוזל ‪71DE‬ מסדרת ‪Novec‬ נבחר בשל הפרופיל הסביבתי החזק שלו. הוא מבוסס על פורמולציית ‪Hydrofluorether (HFE)‬ שהינה בעל פוטנציאל נמוך של התחממות גלובלית, ערך אפסי של פוטנציאל דילול שכבת האוזון, ואינה מכילה כל ‪Hydrofluorocarbons (HFC), Hydrochlorofluorocarbons (HCFC)‬ או מזהמי אוויר מסוכנים ‪(HAP)‬.

"התהליך החדש הוא הרבה יותר בריא – הן לעובדים והן לסביבה. בנוסף, בעוד שהעלות לא הייתה המניע העיקרי לשינוי, ‪BOC‬ נהנתה מחיסכון משמעותי מאז ביצוע המעבר. בנוסף לצמצום האובדן כתוצאה מאיוד, הוא צורך הרבה פחות אנרגיה ובתשעת החודשים הראשונים של הפעילות השתמשנו רק במעט יותר מ-30 ק"ג של ‪71DE Novec‬ לעומת כ-300 ק"ג של ‪Trike‬. הוא גם יעיל מבחינה תפעולית. הציוד דורש פחות זמן קירור ולכן מאפשר תפוקה מהירה יותר. אוטומציה של התהליך מקטינה את הסיכון הטמון בטעויות אנוש."
WAYNE DREW
מנהל תחזוקה ב-‪BOC‬
שנה מיקום
ישראל - עברית