ניקוי באמצעות ממסים והסרת שומנים באמצעות אדים מסדרת ‪Novec‬

הצג את כל המוצרים
 • בחירת האפשרות הנכונה עבור ניקוי רכיבים מדויקים ואיוד שומנים אינה פשוטה כמו רכישה של המוצר שתמיד קנית. כיום, מדובר בביצוע בחירות טובות יותר שמשקפות את החזון והערכים של הארגון שלך – מחויבות לאיכות, תחושת אחריות לבטיחות העובדים והמשימה לעזור לשמר את כדור הארץ עבור הדורות הבאים.

  זה מתחיל בכימיה שפותחה בראשיתה תוך כוונה למטב את כל הערכים הללו. עבור יצרנים שזקוקים לחומר ניקוי למעגלים מודפסים, למסירי שומנים ממנועים חשמליים או לניקוי של חלקים מדויקים אחרים, הביצועים קריטיים – אך גם הבטיחות של עובדיהם. תקנות חדשות, מפרטים מחמירים יותר ויוזמות קיימות נותנים דחיפה נוספת לבחירה שלך כשאתה מבקש למצוא חלופה ל-‪trichlorethylene (TCE)‬, ל-‪n-propyl bromide (nPB)‬ או להחליף ‪hydrofluorocarbon (HFC)‬ ו-‪hydrochlorofluorocarbon (HCFC)‬. אנו תכננו את הנוזלים המהונדסים של ‪3M™ Novec™‬ כדי לענות על צורכי ניקוי באמצעות ממסים ואיוד השומנים תוך תמיכה במטרה הגבוהה ביותר שלך. תן לנו לעזור לך לעורר את פעולת הניקוי האידיאליות שלך לחיים.

צילום תקריב של שתלים וחלקים אורתופדיים בסל לאיוד שומנים, מעל ‪Novec 73DE‬ מבעבע.
ניקוי ללא פשרות.

ממסים בטוחים, חכמים וברי-קיימא לניקוי

מוצרים לפי תאימות ועוצמת ניקוי

למד כיצד מגוון הנוזלים המהונדסים מסדרת ‪3M Novec‬ מתוכנן עם תכונות תאימות ספציפיות שעונות על הצרכים שלך. עם מגוון נקודות רתיחה, עוצמת ניקוי, זמני ייבוש ולחצי אדים, תוכל למצוא את הפתרון הדרוש לך.


אנו גאים להציג את הנוזל המהונדס ‪73DE‬ מסדרת ‪3M™ Novec™‬

 • סל ניקוי שומנים באמצעות אדים, עם חלקים ורכיבים אלקטרוניים מעל נוזל ‪73DE‬ מסדרת ‪Novec‬.

  הנוזל ‪73DE‬ מסדרת ‪3M Novec‬ תוכנן כדי להוות חלופה בטוחה ויעילה יותר לממסים רעילים, כגון ‪TCE, nPB‬, מתילן כלוריד ו-‪Perchlorethylene‬ והוא מספק שולי בטיחות עבור הסרה תובענית של שומנים באמצעות אדים ועבור ניקוי בטבילה. הוא אינו דליק וכולל מסיסות גבוה, מתח פנים נמוך ויציבות נוזלית. חסוך זמן וכסף עם מחזורי ניקוי מהירים יותר, שימוש נמוך יותר באנרגיה וביצועים משופרים, במיוחד עבור חלקים מורכבים עם פרטים עדינים. ‪73DE‬ הוא החבר החדש ביותר במשפחת הנוזלים המהונדסים של ‪Novec‬ שמדגים את המחויבות שלנו לחדשנות מתמשכת כדי לענות על הצרכים המתפתחים שלך.


מהנדס יצור משליך סל המכיל מחבר העשוי פליז לתוך דגריזר אדים

מוכן לנסות את ‪?Novec‬

עם מגוון של נוזלי ‪3M Novec Engineered Fluids‬ לבחור מתוכם, דוגמת חומר או ניסוי עם החומר יכולים לעזור לך להתאים את המוצר בסדרה שמתאים בצורה הטובה ביותר לדרישות שלך.

בקש דוגמת ממס ‪3M Novec‬ או קבע ניסוי

בחר ב-‪3M Novec‬ כדי להבטיח שיתוף פעולה וביצועי ניקוי בטוחים וברי-קיימא

הביקוש לביצועים יוצאי דופן, תוך הפחתת עלויות תפעול מעולם לא היה גדול יותר. הוסף לכך את המחויבות לספק מקום עבודה בטוח יותר ולצמצם את ההשפעה על הסביבה והאתגר מתעצם. זהו המקום בו הנוזלים המהונדסים מסדרת ‪3M™ Novec™‬ וצוות המומחים שלנו יכולים לעזור.

 • סמל של מגן סגול עם לב באמצעו, המייצג בטיחות
  שולי בטיחות גבוהים

  נוזלים מסדרת ‪Novec‬ הם חלופה בטוחה יותר ל-‪n-propyl bromide (nPB)‬ ו-‪trichlorethylene (TCE)‬ בשל שולי הבטיחות הגבוהים שלהם. החשיפה האופיינית בעת ניקוי באמצעות אדים היא ‪10ppm‬. עם זאת, כדי להשתמש ב-‪nPB‬ וב-‪Trike‬ בבטחה, הריכוז באוויר צריך להיות נמוך מ-‪10ppm‬ בכל עת. לעומת זאת, הנוזלים מסדרת ‪Novec‬ כוללים מגבלת חשיפה ממוצעת של ‪200ppm‬ ולכן הם מספקים שולי בטיחות הרבה יותר רחבים עבור עובדים שמבצעים ניקוי באמצעות אדים.

 • סמל סגול של כדור הארץ עטוף בעלה וגבעול, שמייצגים ידידותיות לסביבה
  השפעה סביבתית נמוכה

  נוזלים מסדרת ‪Novec‬ הם ברי-קיימא מבחינה סביבתית, עם פוטנציאל דילול שכבת אוזון אפסי ופוטנציאל התחממות גלובלית נמוך. בניגוד לחומרים וממסים אחרים לניקוי באמצעות אדים, הנוזלים מסדרת ‪Novec‬ אינם צפויים לצמצום או הפסקת ייצור בשל אילוצי רגולציה.

 • סמל סגול של שני ניצוצות, מייצג נקיון
  ניקוי רב עוצמה

  בשל מתח הפנים הנמוך שלהם, נוזלים מסדרת ‪Novec‬ יכולים לחדור לחללים צפופים ולנקות באופן יסודי אזורים בעלי גישה קשה. הם מתאדים במהירות מבלי להשאיר שאריות ולכן חלקים מתנקים במהירות, כך שאיבודי ממס יקרים הנגרמים כתוצאה מניקוי שאריות פוחתים. יחדיו, התכונות הללו הופכות את הנוזלים שלנו לבחירה החכמה עבור מגוון תהליכי ניקוי, החל בניקוי קל וכלה בניקוי תובעני (וכל מה שביניהם).

 • סמל של כוס סגולה עם הכיתוב ‪Novec‬ באמצעה, מייצג את המדע והערך של ‪Novec‬
  המקום בו מדע ושיתוף פעולה נפגשים

  אנו ב-‪3M‬ מפתחים פתרונות מדעיים פורצי דרך שחלים על צורכי הניקוי שלך בעולם האמיתי – והערכים שלנו מתעלים על כימיה ברת-קיימא. המומחים של ‪3M Novec‬ יכולים לעזור לך עם כל הפרטים הקטנים שכרוכים בתכנון תהליך ניקוי חדש או בשילוב פתרון ניקוי חלופי. אנו יכולים לעזור לך להשיג את היעדים שלך, תוך ניווט בין תקנות ממשלתיות מורכבות, צורכי בטיחות, יעדים עסקיים ודיוק טכני.


צור עימנו קשר אם יש לך שאלות אודות ניקוי באמצעות ממסים או הסרת שומנים באמצעות אדים, או אם דרושה לך דוגמית או אם הנך מעוניין בהדגמות.

הצוות שלנו, הכולל מהנדסים, מדענים ומומחים אחרים, יענה על שאלותיך ויציע לך תמיכה גלובלית, כולל גישה לדוגמיות, נתונים וסיוע עם הדגמות. צור עימנו קשר היום.


משאבים וכלים מוצעים

שנה מיקום
ישראל - עברית