פורמולציות בתרסיסים

הצג את כל המוצרים

תוכל לבנות מוניטין של מצוינות בקרב לקוחותיך באמצעות יצירת מוצרי תרסיס שעומדים בדרישות הבטיחות, היעילות והאחריות הסביבתית שלהם. כל זה אפשרי כשאתה מתחיל את הפורמולציה שלך עם נוזלים מהונדסים מסדרת ‪3M™ Novec™‬ שפותחו כדי לעזור לך ליצור תרסיסים שיענו על דרישות לקוחותיך לממסים אינרטיים או בלתי דליקים, בעלי בעל רמת רעילות נמוכה, עם פוטנציאל נמוך לתרומה להתחממות הגלובלי ‪(GWP)‬ ועם פוטנציאל אפסי לפגיעה באוזון ‪(ODP)‬. הממסים הללו מהווים תחליפים יעילים עבור ‪perfluorinated chemicals (PFCs), Hydrofluorocarbons (HFCs), sHydrochlorofluorocarbon (HCFCs), Chlorofluorocarbons (CFCs)‬ ו-‪Perfluoropolyether (PFPE)‬ בתרסיסים שלך לשימוש תעשייתי.

הנוזלים המהונדסים מסדרת ‪Novec‬ מציעים גם מגוון של מאפיינים ואפשרויות נטולות כלור עבור היישומים התובעניים ביותר שלך, כולל פורמולציה של תרסיסים תעשייתיים לניקוי, ציפוי וסיכוך. ממסים אלה עוזרים לך בהעלאת ערך המוצרים שלך תוך סיוע בהגנה על בריאות עובדיך וכדור הארץ – דבר שמהווה יתרון הן עבור הפעילות העסקית שלך והן עבור המשתמשים במוצריך.

נוזל כחול נשפך מלמעלה לתוך נוזל צלול.
מספקים יותר לתמהיל המוצרים.

יותר אפשרויות ותשובות עבור פורמולציות תרסיס

בדוק בחוכמה. בטוח. בר-קיימא. דף

הדיוק והביצועים שנדרשים בעת ביצוע פורמולציה של תרסיסים מחייבים הנדסה מתקדמת ומתחשבת. הנוזלים מסדרת ‪3M Novec‬, שמגובים בעשורים של ניסיון ומונעים על ידי החזון של מדעני ‪3M‬ ברחבי העולם, לא פותחו במקרה; הם יוצרו תוך מחשבה על הצרכים והמוצרים שלך.

 • צילום תקריב של תרסיס שנפלט מקשית תרסיס אל חלק ממתכת.
  תרסיסים לניקוי, ציפוי וסיכוך

  בין אם אתה מייצר תרסיס לניקוי, לסיכוך או לציפוי, אנו פיתחנו נוזלים המהונדסים מסדרת ‪3M Novec‬ בעלי מתח פנים וצמיגות נמוכים וכן מגוון לחצי אדים שמתאימים לדרישות הפורמולציה שלך.

 • מפקח ועובד משתמשים בטאבלט דיגיטלי במפעל.
  שימושים תעשייתיים ויישומים עבור חלקים מדויקים

  הסביבה התובענית שניתן למצוא במפעלים, בתעשייה כבדה או בקווי ייצור של חלקים מדויקים מחייבת שימוש בתרסיסים המאפשרים אופטימיזציה של ביצועים תוך שמירה על בטיחות העובדים ועמידה בדרישות התאימות של המוצרים. ייצר תרסיסים יחודיים שלקוחותיך יוכלו להשתמש בהם בבטחה תוך שיפור בטיחות עובדיהם והעלאת רמת הביצועים של המוצר.

 • נוף של שני עצים ירוקים ודשא ירוק עם שמים כחולים.
  החלפת חומר כימי תחת רגולציה

  הצורך להגן על כוכב הלכת שלנו הוביל ליישום תקנות ומגבלות רבות בתחום הפורמולציה של תרסיסים. בעת ביצוע פורמולציה של תרסיסים שיעמדו במבחן הזמן, תחילת הפיתוח עם נוזלים מהונדסים מסדרת ‪3M Novec‬ מעניקה לך את הביטחון שגלום בידיעה שהתרסיס שלך מיוצר מממס עם פוטנציאל נמוך לתרומה להתחממות הגלובלית ‪(GWP)‬ שאינו מהווה מטרה לצמצום או להפסקת ייצור על בסיס רגולטורי.


תשובות חכמות, בטוחות וברות-קיימא עבור האתגרים שלך

ביצועים גבוהים, שמירה על בטיחותם של עובדים ומשתמשים, הגנה על כוכב הלכת: אלו הם המניעים שגורמים לנו לקדם את המדע שלנו, ובשילוב עם שיתוף הפעולה שלך, עוזרים לשפר את חיי בני האדם דרך המוצרים שאתה מייצר.

 • צילום תקריב של אדם המרסס ממיכל תרסיס על רקע שחור.
  חכם: עבור פורמולציות עם ביצועים גבוהים

  אנו פיתחנו את הנוזלים המהונדסים מסדרת ‪3M Novec‬ בכדי להעניק לך את האפשרות ליצור פורמולציות תרסיסים ללא פשרות.
   

  • מסיסות: מסייעת לשפר את ביצועי המוצר הסופי ואת חיי המדף
  • יציבות: ממזערת שינויים במאפיינים עקב אחסון או שינוע
  • תאימות: ללא נזק למגוון רחב של רכיבים וחומרי מצע, כולל מתכות, פלסטיק ופולימרים אלסטומרים
  • מתח פני שטח נמוך, צמיגות נמוכה וצפיפות גבוהה: מדדי הרטבה גבוהים, יישום אחיד יותר וכיסוי טוב יותר
  • טווח רחב של לחצי אדים: מאפשר לך ליצור את האיזון הטוב ביותר בין קצב האיוד והצמיגות ההתחלתית על מנת להשפיע על זמני יבוש, טפטוף, אחידות הסרט והכיסוי.
 • נוזל מהונדס מסדרת ‪3M Novec‬ בכוס זכוכית מוטה בכדי לאפשר לאדים לכבות להבת נר.
  בטיחות: לא דליק, רעילות נמוכה

  לייצור פורמולציות אינרטיות: בחר מתוך מבחר הנוזלים המהונדסים הנקיים והטהורים של ‪Novec‬ ושלב אותו עם ממס דליק, כגון ‪trans-Dichloroethylene (t-DCE)‬ ובכך הפוך את התרסיס שלך לבלתי דליק.
   

  • בלתי דליק: עוזר בשיפור הבטיחות במפעל שלך
  • לייצור פורמולציות אינרטיות: בחר מתוך מבחר הנוזלים המהונדסים הנקיים והטהורים של Novec ושלב אותו עם ממס דליק, כגון ‪trans-Dichloroethylene (t-DCE)‬ ובכך הפוך את התרסיס שלך לבלתי דליק.
  • הנחיות חשיפה: שולי בטיחות רחבים
 • צילום תקריב של בסיס עמודי בטון מחוץ לבניין ממשלתי.
  קיימות: לצורך עמידה בתקנות

  תקנות שנועדו לשמר את כדור הארץ מנחות יצרני תרסיסים מובילים לחפש חלופות ברות-קיימא ל-‪Hydrofluorocarbon (HFC)‬, ל-‪hydrochlorofluorocarbon (HCFC)‬ ולממסים עתירי ‪GWP‬ תעשייתיים אחרים. הנוזלים המהונדסים מסדרת ‪Novec‬ בעלי פרופיל ידידותי לסביבה, כולל:
   

  • פוטנציאל נמוך לתרומה להתחממות הגלובלית ‪(GWP)‬
  • פוטנציאל אפסי לפגיעה באוזון ‪(ODP)‬
  • לא מתוכננים להגבלה רגולטורית, צמצום או הפסקת יצור

נוזלים מהונדסים עבור מגוון צרכים רחב של פורמולציות תרסיסים

 • התזת מים כחולים שקופים, אדווה וגלים.

  בין אם אתה מבקש להפחית את רמת הדליקות של התרסיס שלך או לייעל את זמן הייבוש, הפורמולציה הייחודית שלך מחייבת תכונות ייחודיות בהתאם של הממסים המרכיבים אותה. באמצעות הצעת מגוון רחב של נוזלים שתוכננו במיוחד תוך התחשבות בתכונות אלה, אנו עוזרים לך להעביר את חזון המוצר ואת חזון הקיימות שלך. למד מה יכולה משפחת הנוזלים המהונדסים מסדרת ‪3M Novec‬ לעזור לך להשיג.

  הורדת מדריך מבחר מוצרי פורמולציות התרסיס ‪(PDF, 78.47 KB)‬

  הורדת העלון ‪(PDF, 230.32 KB)‬


משאבים וכלים מוצעים עבור פורמולציות תרסיסים


צור עימנו קשר לקבלת תשובות אודות פורמולציות תרסיסים, דוגמיות ומידע בנושא רגולציה.

3M Novec‬ זה יותר מאשר שורה של מוצרים – אנחנו אנשים שחולקים עמך את התשוקה לפתור בעיות ולשפר את איכות החיים. צור עימנו קשר כדי לקבל תשובה לכל שאלה בנוגע לאופן שבו נוכל לעזור, כולל:
 

 • שאלות אודות פורמולציה של תרסיסים
 • מפרטים ודפי מידע של הנוזלים המהונדסים מסדרת ‪3M Novec‬
 • דוגמיות המוצרים שלנו, כדי שתוכל לבצע בדיקות מעבדה
 • מידע אודות האופן שבו המוצרים שלנו יכולים לסייע בעמידה ברגולציות
שנה מיקום
ישראל - עברית