1. תקשורת ב- ‪3M‬

תקשורת ב- ‪3M‬

webLoaded = "false"
 • ב- 4.6.2018 חברת 3M הודיעה על סיום המכירה של עסקיה בתחום שווקי התקשורת לחברת קורנינג (Corning Incorporated).מוצרי מיגון למערכות אלחוטיות קואקסליות ופילמים לחיפוי אנטנות אינם נכללים במכירה, ויועברו לטיפול תחת חטיבת שווקי האלקטרוניקה של 3M. 3M תמשיך לתמוך באתר זה למשך תקופת המעבר. לאחר תקופת מעבר זו, תקושר לעמוד הבית של חברת קורנינג.
מגדל תקשורת
מחברים אותך לעולם כדי לאפשר לך עולם שלם של הזדמנויות
לכל מוצרי תחום התקשורת

טכנולוגיות תקשורת

דרכים אמינות יותר לחבר את העולם ואת האנשים שחיים בו

‪3M‬ היא החברה המובילה בהפיכת העולם למרושת ומחובר יותר. החל מסיבים אופטיים לבית ועד לרשת אלחוטית במשרד, אנו מחברים מוצרים, אנשים וחברות על ידי גיוס עוצמתן של למעלה מ-46 פלטפורמות טכנולוגיות, כדי ליצור חידושים הממוקדים בצרכי הלקוח. בתעשייה זו, המשתנה במהירות עצומה, הטכנולוגיות שלנו מצליחות לשנות את האופן שבו רשתות מתוכננות, מותקנות ומתוחזקות. לא חשוב מה מטרת הרשת שלך, אנחנו פה כדי לעזור.


מוצרים בתחום התקשורת

לכל המוצרים בתחום התקשורת

 

 • משפרים רשתות תקשורת, מחזקים קשרים ברחבי העולם.

  ככל שהעולם נהיה מחובר ומקושר יותר, עולה הצורך בפתרונות תקשורת אמינים, יעילים וגלובליים יותר. אנו זקוקים לפתרונות שיפתרו כבר היום את בעיות התקשורת של העתיד, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. המחברים ותיבות החיבור האופטיות שלנו מאפשרים תהליכי התקנה מהירים יותר. מפתרונות חיבור עמידים בכל מזג אוויר שמותקנים על גבי אנטנות סלולריות ועד פתרונות תקשורת אופטיים בצפיפות גבוהה למרכזי נתונים - הטכנולוגיות של ‪3M‬ משנות את הדרך שבה רשתות מעוצבות, מותקנות, מוגנות ומתוחזקות.

 

 • מוצרי תקשורת

  כיצד מוצרי ‪3M‬ בונים עולם מקושר ומחובר יותר?

  למוצרי תחום התקשורתArrow

 • 3M Science. Applied to Life.™‎

  המותג החדש שלנו משקף את הדרך שבה המדע נמצא במרכז של כל מה שאנחנו עושים

  למידע נוסףArrow


תחום התקשורת ב- ‪3M‬

 • ב- ‪3M‬ אנחנו מתמחים בלסייע לך לבנות עולם מחובר ומקושר יותר. החל מסיבים אופטים ופתרונות כבילה - אנחנו מסייעים לך לבנות מערכות שמחברות בין אנשים בעולם. בעולם של תעשיה המתפתחת בקצב מואץ, אנחנו מספקים רשת גלובאלית של ייצור, הפצה ומומחיות טכנולוגית המאפשרים לקיבולת קבצי וידאו לעבור באופן מהיר יותר, לחזק עמודי תקשורת אלחוטים, ולפשט ולשפר את התקשורת באתרי עבודה.

שמות המותגים הנ"ל הינם סימנים מסחריים של ‪3M‬
שנה מיקום
ישראל - עברית