1. Nexcare™‎
 2. התחבר/י
 3. שאלות נפוצות
ריצה

אתגרו את הגבולות שלכם, ואת המומחה שלנו.

אמי, מומחית הבית שלנו למוצרי ‪Nexcare™‬, תענה גם על השאלות הקשות ביותר.

איימי קרוהן
מומחית לפיתוח מוצרים

 • אופניים

  מדוע שאבחר במותג ‪Nexcare™‬?

  בנקסקר, איננו סתם מייצרים מוצרים ללא סיבה, אנו עושים שימוש במדע כדי למצוא דרכים טובות יותר לעזור לגופנו להחלים. מסיבה זו, אנחנו בוחרים את המוצרים הפופולריים ביותר בקרב הצוותים הרפואיים בבתי החולים, ומספקים לכם אותם ישירות.


 • האם לא אמורים לשמור על הפצעים יבשים כדי שהם יחלימו?

  לא. אם הפצע שלך יתייבש, הוא יירפא לאט יותר, ובמיוחד אם ייווצר גלד. התחבושות והפלסטרים העמידים במים שלנו תופסים את מקומם של הגלדים ועוזרים ליצור סביבה בריאה ומאפשרים כניסת אוויר לאזור החבישה.


 • גלידה

  מה הקטע של הצורה של הפלסטר?

  צורת היהלום נועדה כדי לספק איטום מלא מסביב לכל שטח הפנים של הפד הדביק. צורה זו מעניקה הדבקה חזקה יותר והגנה טובה יותר מפני חדירת זיהומים, חיידקים וכל דבר אחר.


 • איך לגרום לפלסטר להידבק טוב יותר?

  פשוט, יש לוודא שאזור החבישה נקי ואינו מרוח בקרמים או משחות, והפלסטרים של ‪Nexcare‬ בצורת יהלום עם הדבקה של 360 מעלות, יידבקו אליו בקלות.


 • מתחתלמים

  אם זה עמיד במים, איך זה נושם?

  הפלסטרים העמידים במים שלנו מיוצרים עם שכבה ייחודית אשר מכילה נקבוביות זעירות שהן מספיק גדולות כדי לאפשר מעבר של אוויר אך קטנות מכדי לאפשר חדירה של מולקולות מים.


 • איך מסירים פלסטר באופן הכי פחות כואב?

  הפלסטרים העמידים במים והפלסטרים השקופים מבית ‪Tegaderm™‬ נועדו במיוחד להסרה קלה. פשוט תופסים את קצה הפלסטר ומושכים אותו מן הפצע במקביל לעור. משיכת הפלסטר משחררת את הדבק והוא יורד מיד מבלי להכאיב. בנוסף, מומלץ מאוד לנסות את הפלסטרים שלנו לעור רגיש המיועדים גם לאחיזה חזקה וגם להסרה ללא כאב.


 • פלסטר שקוף מבית טגדרם

  מה זה פלסטר שקוף של ‪Tegaderm™‬ ומה מייחד אותו?

  הפלסטר של טגדרם הוא פלסטר בדרג בית-חולים. פלסטר זה הוא שקוף לחלוטין, עמיד במים, ומשמש לאיטום פצעים תוך מעקב אחר החלמתם. הוא שומר על אחיזתו עד שבעה ימים ומהווה את אחד האמצעים המובילים לחבישת פצעים רחבי היקף.


 • למה יש מסגרת לבנה מסביב לפלסטר העמיד במים?

  מסגרת הנייר מסביב לפלסטרים העמידים והאטומים במים שלנו מסייעת לחבוש את הפלסטר מבלי לקמט אותו. סרט הדבק האולטרה-דק מתאים את עצמו לתנועות הגוף ואינו מפריע בחיי היומיום. מסגרת הנייר מונעת את היווצרותם של קפלים לאורך הפלסטר כדי להבטיח אטימה חזקה.


 • איימי קרוהן

  מי זו המומחית הזו?

  איימי היא מומחית המוצרים שלנו שתפקידה הוא לפתח ולבדוק עבורכם מוצרים חדשניים. כלומר, היא ממש מקשיבה לשאלות והטענות שלכם, ואז חוזרת למעבדה כדי להמציא עם צוות המדענים שלה שיטות טובות יותר לריפוי.


כוס לקפה

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות הנפוצות ביותר בנוגע למוצרי ‪Nexcare™‬ והשימוש בהם.


 • איך חובשים את הפלסטרים העמידים במים של ‪Nexcare™‬?

  1. מנקים את הפצע ביסודיות.
    
  2. מושכים את העטיפה.
    
  3. תופסים את הלשונית בקצה ומקלפים את הפלסטר מן העטיפה.
    
  4. חובשים את הפלסטר על הפצע ומצמידים חזק. פלסטר זה לא יידבק שוב אל העור אם יוסר.
    
  5. מסירים את מסגרות הנייר בקצוות.

 • מה אפשר לעשות כדי לשפר את האחיזה של הפלסטר על גבי העור?

  לאחר שטיפת אזור הפצע, יש לנגב אותו לפני חבישת הפלסטר או התחבושת. אם הפצע כבר חבוש, יש להימנע משפשוף הפלסטר או חשיפתו לנוזלים כלשהם מעבר לנדרש.


 • באיזו תדירות צריך להחליף את הפלסטר?

  פלסטרים צריך להחליף מדי יום, או מספר פעמים ביום אם הם נרטבים או מתלכלכים. אבל אם משתמשים   בפלסטרים העמידים והאטומים במים של ‪Nexcare™‬, אז אין צורך להחליפם כשהם נרטבים.


 • מהי הדרך הטובה ביותר לפתיחת גליל של סרט דבק רפואי שקוף או לבן? והאם יש שיטה לשימוש בדיספנסר לחיתוך נקי?

  אם אתה משתמש בגליל סרט דבק רפואי של ‪Nexcare™‬ ללא דיספנסר, החלק את האצבע לאורך הגליל עד שתחוש בבליטה. זהו הקצה של סרט הדבק. הרם את הקצה בעזרת אחת הציפורניים, ומשוך חתיכה בגודל המתאים. סרט הדבק נתלש בקלות עם היד, כך שאין צורך להשתמש במספריים.
  עצה: קפל פנימה חתיכה קצרה מן הקצה המוביל של סרט הדבק כדי ליצור נקודת פתיחה קלה לפעם הבאה שתצטרך להשתמש בו.

  הקצה המוביל בגליל המגיע בערכה עם דיספנסר כולל לשונית לבנה עם חצים המראים לך היכן הוא מתחיל. לאחר הוצאת חתיכה באורך הרצוי, משוך את הסרט הדבק כנגד להב החיתוך של הדיספנסר בזווית כדי לצמצם את מתיחתו ולהקל על החיתוך.


 • איך מסירים פלסטר/סרט דבק רפואי שלא יורד בקלות מהעור?

  אם הפלסטר אינו משתחרר בקלות, אל תמשכו אותו אלא החדירו מעט שמן תינוקות או שמן בישול לאזור ההדבקה על ידי עיסוי. כמו כן, אפשר להצמיד לאזור החבוש קרח (עטוף במגבת נייר) למשך 5 דקות או פחות. הקרח ישבור את הדבק ויגרום לו להשתחרר.


 • איפה אפשר לקנות מוצרים מבית ‪Nexcare™‬?

  מוצרי נקסקר זמינים ברוב בתי המרקחת, ורשתות הפארם בישראל. כדי לברר היכן ניתן לקנות מוצר כלשהו, יש לאתר אותו  בקטלוג המוצרים שלנו וללחוץ על "היכן לקנות". • האם צריך להסיר את הכיסוי החיצוני של שקית הקירור/חימום לשימוש חוזר בעת חימומה?

  כן. כאשר מחממים או מקררים שקית קירור/חימום לשימוש חוזר, צריך להסיר את השקית החיצונית ולמלא אחר הוראות היצרן. יש לבדוק את השקית בקפדנות ולוודא שאין בה נזילות. לאחר מכן, יש להכניסה אל תוך נרתיק או לעטוף אותה בפיסת בד. יש לבדוק האם השקית הגיעה לטמפרטורה הרצויה על ידי הצמדתה לזרוע היד כשהיא עטופה. אם היא חמה מדי, יש לאפשר לה להתקרר. כאשר השקית תגיע לטמפרטורה נוחה, יש להניחה על האזור הרצוי.


 • איך משתמשים בשקית הקירור לשימוש חוזר של ‪Nexcare™‬?

  מומלץ להניח קומפרס קר במהלך 48 השעות הראשונות לפציעה.

  1. יש להניח את שקית הקירור במקפיא במשך שעתיים לפחות לפני השימוש.
  2. לאחר מכן, יש להכניס את שקית הקירור אל תוך נרתיק או לעטוף אותה בפיסת בד.
  3. הנח את שקית הקירור על האזור הרצוי. הסר את השקית אם היא מפסיקה להיות נוחה. אל תניח את שקית הקירור על אזור הפציעה למשך יותר מ-20 דקות בכל פעם.

 • במה אפשר להשתמש לחבישת פצעים בזמן המקלחת או האמבטיה?

  אפשר להשתמש  בפלסטרים שקופים עמידים במים מבית ‪Tegaderm™‬ של ‪Nexcare™‬. פלסטרים אלו מגינים על עורך מפני חדירת מים, זיהומים וחיידקים, ושומרים על אחיזתם במקלחת או האמבטיה. אם פלסטר מתוצרת ‪Tegaderm™‬ מכסה נקודת עירוי, מומלץ להשתמש בשכבה נוספת כדי למנוע החדרת מים לנקודת העירוי על ידי הצנתר.


 • האם יש לכם מוצרים לעור רגיש?

  אם עורך רגיש לדבק, אנו ממליצים לך לנסות את   קו המוצרים שלנו לעור רגיש. מוצרים אלו, לרבות פלסטרים, תחבושות, סרטי דבק רפואי, ותחבושות עיניים, מיועדים במיוחד להסרה קלה, וחבישה חוזרת.


אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ רפואי מקצועי‏
‪‎3M‎ שמות המותגים הנ"ל הינם סימנים מסחריים של
שנה מיקום
ישראל - עברית